Gmina Szczurowa 4
Gmina Szczurowa 2
Gmina Szczurowa 3
Gmina Szczurowa 1

Nasi badmintoniści w czołówce powiatowej

występ zanotowali reprezentanci naszej gminy w zawodach powiatowych, które odbyły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Złotej.

W pierwszy dzień zmagań, gdzie startowali zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi, w ramach Igrzysk Dzieci, zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt z Zespołu Szkół w Szczurowej, wyszły zwycięsko ze swoich grup i rozgrywały mecze decydujące o medalach. Dziewczęta w składzie: Konstancja Wrona i Lena Fita, ostatecznie w finale uległy gospodarzom i zajęły II miejsce, wcześniej pokonując drużyny z Brzeska i Czchowa. Natomiast chłopcy w składzie: Norbert Chabura, Hubert Michałowski i Wiktor Czuj, po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach ze swoimi rówieśnikami z Lewniowej, Złotej i Brzeska, zajęli w turnieju III miejsce.

W drugi dzień zawodów, do rywalizacji przystąpili starsi uczniowie, z rocznika 2008-2009 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. I tutaj, zawodnicy z PSP w Zaborowie, zaprezentowali  się jeszcze lepiej od swoich młodszych kolegów i koleżanek z gminy, wygrywając  turniej, zarówno wśród dziewcząt  jak i chłopców. Zostali mistrzami powiatu, awansując jednocześnie do zawodów wojewódzkich. Drużyny grały w składzie: Julia Kotwa, Zuzanna Wojnicka, Julia Wojnicka, Alicja Kuliszewska oraz Wiktor Siudut, Michał Babło, Mateusz Lupa opiekun Beata Komorowicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Szczurowa.

Robert Dzień  „MKS Olimpijczyk”

 


Galeria zdjęć