Gmina Szczurowa 4
Gmina Szczurowa 2
Gmina Szczurowa 3
Gmina Szczurowa 1

Stypendia Wójta Gminy Szczurowa przyznane!

Już po raz trzeci zostały przyznane „Stypendia Wójta Gminy Szczurowa” za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe.

Już po raz trzeci zostały przyznane „Stypendia Wójta Gminy Szczurowa” za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe. Program stypendialny jest inicjatywą Wójta Zbigniewa Moskala. Przyznanie stypendium jest formą wyróżnienia zdolnej młodzieży  – podkreśla Wójt Gminy Szczurowa.

 

W niedzielne popołudnie, 3 października, do Gminnego Centrum Kultury przybyło 34 stypendystów wraz z rodzicami. To właśnie Ci uczniowie w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce - średnia ocen 5,20 i wyżej lub mieli wybitne osiągnięcia sportowe. Podczas niedzielnej gali Wójt Zbigniew Moskal w swoim przemówieniu podkreślił, że osiągnięte wyniki stypendystów świadczą o ich dojrzałości, odpowiedzialności i wytrwałości.  Wyznaczajcie sobie cele i zawsze wytrwale dążcie do ich realizacji. Czy zdecydujecie się zostać lekarzem, artystą, sportowcem czy kucharzem, pamiętajcie, że nic w życiu nie przyjdzie wam łatwo. Nie wierzcie w łatwy sukces. Bycie dobrym w tym, co się robi zawsze będzie wymagało od Was pracy – mówił Wójt Gminy Szczurowa.

Podczas niedzielnej uroczystości słowa uznania i gratulacji popłynęły również do rodziców. Serdecznie dziękuję Wam, Drodzy Rodzice za to, że dla swoich dzieci jesteście wsparciem, źródłem siły i wytrwałości. Życzę Wam wielu kolejnych powodów do dumy z Waszych dzieci – mówił do zgromadzonych rodziców Wójt Zbigniew Moskal.  Nie zabrakło również podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli i wychowawców - życzę, aby Państwa aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i była źródłem osobistej satysfakcji.

Wyróżnionym stypendystom gratulujemy wyników w nauce, osiągnięć naukowych i sportowych oraz życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA DOSTĘPNA JEST TUTAJ.